Trwa ładowanie...
d2cupns

Do UOKiK wpłynął wniosek w sprawie utworzenia spółki Integracja

Warszawa, 01.09.2015 (ISBnews) - PPHU "Specjał", Delko oraz PHP "Polski Tytoń" złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Integracja, podał Urząd.

Share
d2cupns

Wniosek wpłynął 28 sierpnia br., sprawa jest w toku, podano także.

"Utworzenie przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Specjał" sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Delko S.A. z siedzibą w Śremie oraz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "Polski Tytoń" S.A. z siedzibą w Radomiu wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Integracja S.A." - czytamy w komunikacie.

Uczestnicy koncentracji prowadzą działalność w oparciu o regionalnych dystrybutorów, w tym sieć własnych hurtowni oraz punktów sprzedaży, zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Działalność prowadzona jest na rynku artykułów szybko zbywalnych (tzw. FMCG), w tym artykułów chemiczno-drogeryjnych, spożywczych, farmakologicznych, alkoholowych, tytoniowych i około tytoniowych.

Planowana koncentracja ma na celu stworzenie platformy skupiającej dostawców szerokiej gamy produktów, w celu stworzenia wspólnej oferty asortymentowej i doradczej dla tradycyjnych sklepów detalicznych, podał także Urząd.

(ISBnews)

d2cupns

Podziel się opinią

Share
d2cupns
d2cupns