Trwa ładowanie...
firma
07-07-2010 16:09

Dodaj "e" do swojego biznesu: bezpłatna e-konferencja

22 lipca o godzinie 11:00 rozpocznie się webinarium dla przedsiębiorców poszukujących nowych kanałów sprzedaży, organizowane przez Comarch wraz z iComarch24 oraz specjalistami z zakresu e-commerce.

Dodaj "e" do swojego biznesu: bezpłatna e-konferencjaŹródło: Jupiter Images
dr4rwx2
dr4rwx2

Podczas internetowej konferencji Dodaj „e” do swojego biznesu - skuteczna sprzedaż przez sklep internetowy, eksperci odpowiedzą na pytania: jak zaistnieć w sieci oraz wykorzystać jej ogromny potencjał do zarabiania.

Prezentacje poprowadzą konsultanci iComarch24 oraz eksperci z zakresu tworzenia sklepów internetowych. Przedstawią oni najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać skuteczny e-sklep, możliwości jego bezpłatnej promocji, a także sposoby na zautomatyzowanie obsługi zamówień. Omówione zostaną także kwestie tworzenia odpowiedniej szaty graficznej oraz efektywne techniki pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Ogromny potencjał e-commerce, odpowiednia wiedza na temat dostępnych narzędzi sprzedaży internetowej oraz ich wykorzystania, brak znaczących barier rozpoczęcia działalności handlowej w Internecie to kluczowe aspekty w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji na tym rynku, a w efekcie wzrost wyników sprzedaży.

dr4rwx2

- Rynek e-commerce znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Wszystko wskazuje na to, że tendencja ta będzie się nadal utrzymywać. Sukces w tej dziedzinie jest udziałem przedsiębiorców, którzy potrafią wykorzystać potęgę Internetu w celu zaspokojenia potrzeb e-klienta – podkreśla Paweł Regiec z iComarch24.

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy z każdego miejsca, z dostępem do Internetu - aby na żywo uczestniczyć w webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na www.DodajE.Comarch.pl .

dr4rwx2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr4rwx2