Trwa ładowanie...
d2kicsu
d2kicsu

Dom Maklerski mBanku wejdzie w struktury mBanku na przełomie maja i czerwca

Warszawa, 26.04.2016 (ISBnews) - Dom Maklerski mBanku zostanie włączony w struktury mBanku na przełomie maja i czerwca, podała instytucja.
Share
d2kicsu

"Na przełomie maja i czerwca br. Dom Maklerski mBanku S.A, który jest podmiotem wykonującym zlecenia w ramach usługi eMakler zostanie włączony w struktury mBanku" - czytamy w komunikacie przesłanym przez bank do klientów.

Zmiana ma charakter formalny i nie wymaga podpisywania żadnych dokumentów, w tym umów czy pełnomocnictw, zaznaczono również.

"Usługa eMakler [?] prowadzona będzie na tych samych warunkach" - czytamy dalej.

d2kicsu

Według informacji, zmodyfikowana zostanie nazwa i logo: nazwa Dom Maklerski mBanku oraz jej skrót mDM nadal będzie używana m.in. na stronie informacyjnej oraz w materiałach marketingowych. Zmianie ulegnie natomiast firma świadcząca usługi maklerskie - przed włączeniem jest to Dom Maklerski mBanku S.A., po włączeniu będzie to mBank S.A.

"Logo mBanku zastąpi także znak graficzny spółki, który może być prezentowany w różnych wersjach kolorystycznych oraz z różnymi ikonami, często z dopiskiem Dom Maklerski" - wskazano także.

mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW w 1992 roku. Aktywa razem banku wyniosły 123,52 mld zł na koniec 2015 r.

(ISBnews)

d2kicsu

Podziel się opinią

Share
d2kicsu
d2kicsu