Trwa ładowanie...
d2hjxwu
d2hjxwu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

EBOiR wyszedł z akcjonariatu Wirtualnej Polski

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju sprzedał, w procesie przyspieszonej budowy księgi popytu, cały posiadany przez siebie pakiet akcji Wirtualnej Polski, czyli 3,12 proc. akcji spółki - podał EBOiR w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2hjxwu

Akcje zostały uplasowane wśród krajowych, regionalnych i międzynarodowych inwestorów instytucjonalnych za pośrednictwem mBanku.

W komunikacie napisano, że transakcja została zamknięta po cenie z małym dyskontem wobec środowej ceny zamknięcia, która była na poziomie 58,99 zł.

d2hjxwu

Podziel się opinią

Share

d2hjxwu

d2hjxwu