Trwa ładowanie...
d4edh5u

Elemental Holding przydzielił w subskrypcji prywatnej wszystkie 12 mln akcji

Warszawa, 17.09.2015 (ISBnews) - Elemental Holding przydzielił w subskrypcji prywatnej wszystkie oferowane 12 mln akcji serii P, podała spółka. Wartość oferty wyniosła 54 mln zł.

Share
d4edh5u

"Subskrypcja została otwarta w dniu 11 września 2015 r. a zakończona w dniu 16 września 2015 r. (?) Łącznie złożono zapisy na 12 000 000 sztuk akcji serii P" - czytamy w komunikacie.

Akcje były obejmowane po cenie 4,5 zł za sztukę. Łączna wartość subskrypcji wyniosła 54 mln zł. Papiery przydzielono 22 podmiotom, podano także.

Na początku września akcjonariusze Elemental Holding zdecydowali o podwyższeniu kapitału w drodze emisji do 12 mln akcji serii P, które miały zostać zaoferowane wybranym inwestorom prywatnym.

d4edh5u

Wcześniej spółka informowała, że emisja akcji ma na celu pozyskanie środków na dalszy rozwój spółki w kraju i na rynkach zagranicznych. Kapitał pozyskany z emisji akcji serii P pozwoli spółce na przeprowadzenie planowanych w niedalekiej przyszłości inwestycji polegających na budowie nowych instalacji do recyklingu układów drukowanych oraz katalizatorów.

Elemental Holding jest grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz dostawcą surowca do hut i odlewni. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2013 r.

(ISBnews)

d4edh5u

Podziel się opinią

Share
d4edh5u
d4edh5u