Trwa ładowanie...
dytvc69

Elżbieta Kaczmarek

Najnowsze informacje
3.5
(2 głosy)
Oceń:

Elżbieta Kaczmarek jest polskim przedsiębiorcą. Wraz z mężem prowadzi pod Kaliszem firmę zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i materaców.

Życiorys

Elżbieta Kaczmarek urodziła się w 1960 roku. Jej mężem jest biznesmen Bogdan Kaczmarek, z którym prowadzi przedsiębiorstwo produkcji i dystrybucji wyrobów meblarskich. Pomimo tego, że para pojawia się w rankingach najbogatszych Polaków, pozostaje dla polskich mediów nieznana. Ani Elżbieta, ani Bogdan Kaczmarek nie udzielają wywiadów, nie pojawiają się na wydarzeniach medialnych, jak również nie udostępniają swoich zdjęć.

Majątek

Fortuna Elżbiety Kaczmarek i Bogdana Kaczmarka szacowana jest na 3,35 miliarda złotych. Elżbieta Kaczmarek posiada akcje w rodzinnej firmie meblarskiej COM40 Sp. z o.o.

Od 2006 roku związana jest z przedsiębiorstwem Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy S.K. Do rodzinnej firmy COM40 dołączyła w 2016 roku. Przedsiębiorstwo posiada własne salony sprzedaży, Comforty, a także fabrykę w Danville, w Stanach Zjednoczonych. Jednym z największych klientów firmy Kaczmarków jest szwedzki market meblarski IKEA.

Ranking najbogatszych Polaków

Początkowo na liście najbogatszych Polaków pojawiał się w pojedynkę mąż Elżbiety Kaczmarek, Bogdan. W 2004 roku zajął 130. miejsce z 65-milionowym dobytkiem. Para wspólnie wkroczyła do wielkiej setki w 2016 roku. Uplasowali się wtedy na 28. pozycji z majątkiem szacowanym na 890 milionów złotych. Roku później, już jako milionerzy, znaleźli się na 7. miejscu rankingu.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dytvc69
dytvc69
dytvc69