Trwa ładowanie...
d2obgk9

Erbud rozwiązał umowę z LC Corp na budowę budynków wielorodzinnych we Wrocławiu

Warszawa, 06.11.2015 (ISBnews) - Umowa pomiędzy Erbudem a LC Corp na wybudowanie budynków wielorodzinnych we Wrocławiu, podpisana w czerwcu 2015 r. została rozwiązana, poinformował Ebud.  

Share
d2obgk9

"Umowa miała charakter warunkowy i jej realizacja była uwarunkowana dostarczeniem emitentowi nakazu rozpoczęcia robót, co miało nastąpić do dnia 30 października 2015. W związku z brakiem dostarczenia przez inwestora nakazu rozpoczęcia robót do wyżej określonej daty w/w umowa została rozwiązana" - czytamy w komunikacie.
W czerwcu br. Erbud zawarł z LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 5 warunkową umowę o wybudowanie budynków wielorodzinnych we Wrocławiu przy ul. Tęczowej. Wartość umowy wynosiła netto 28,85 mln zł.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2014 r. miała 1 692 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d2obgk9

Podziel się opinią

Share
d2obgk9
d2obgk9