Trwa ładowanie...
d3kjqvg

Euronet wprowadził możliwość szybkich przekazów bankomatowych

Warszawa, 18.12.2015 (ISBnews) - Euronet Polska wprowadził możliwość szybkich przekazów bankomatowych. Usługa przekazu gotówki z urządzenia na urządzenie jest możliwa w 5310 bankomatach oraz wpłato-bankomatach Euronet, zlokalizowanych poza oddziałami banków na terenie całego kraju, podała firma.

Share
d3kjqvg

"Usługa ma na celu ułatwienie klientom ich transakcji gotówkowych. Proces realizacji przekazu bankomatowego został uproszczony do niezbędnego minimum, a nadawca przekazu i odbiorca są proszeni wyłącznie o podanie danych niezbędnych do przetworzenia transakcji" - powiedział dyrektor sprzedaży produktów innowacyjnych Paweł Trocki, cytowany w komunikacie.

Po zatwierdzeniu danych, przekaz zostaje nadany, a nadawca przekazu otrzymuje wydruk z potwierdzeniem nadania, na którym widnieje indywidualny numeru transakcji. Numer ten w dowolnej formie należy przekazać odbiorcy przekazu bankomatowego. Jest on niezbędny do wypłaty środków. Dodatkowo, odbiorca przekazu otrzyma SMS z kodem PIN do autoryzacji transakcji wypłaty, podano także.

Za nadanie i odbiór przekazu bankomatowego Euronet Polska nie pobiera żadnych opłat. Minimalna kwota przekazu bankomatowego wynosi 50 zł a maksymalna 2 tys. zł.

Euronet Polska jest częścią Euronet Worldwide. W Polsce firma działa od 1995 r. W sieci Euronet Polska jest ponad 6 tys. bankomatów oraz wpłatomatów.

(ISBnews)

d3kjqvg

Podziel się opinią

Share
d3kjqvg
d3kjqvg