Trwa ładowanie...
d2tp1zz
20-10-2016 10:17

Fachowcy.pl Ventures chce zadebiutować na GPW w II poł. 2017 r.

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - Fachowcy.pl Ventures zakłada osiągnięcie progu rentowności pod koniec tego kwartału i przejście na rynek główny GPW w II połowie przyszłego roku, poinformował prezes Piotr Surmacki. 

d2tp1zz
d2tp1zz

"Zgodnie z naszymi prognozami, obecna dynamika przyrostu nowych umów wskazuje, że osiągniemy próg rentowności pod koniec tego kwartału, a 2017 r. będzie pierwszym rokiem z dodatnim wynikiem netto. Skłania nas to do podjęcia istotnych działań, które pozwoliłyby na przeniesienie spółki na główny rynek GPW" - powiedział Surmacki podczas konferencji prasowej.

"Wielu inwestorów instytucjonalnych, którzy interesują się spółką, ze względu na kwestie regulacyjne nie może zainwestować w nasze akcje. Zmieni się to po debiucie na rynku regulowanym. Harmonogram prac zakłada, że dojdzie do tego w II połowie przyszłego roku" - dodał prezes.

Spółka podała dziś, że jej zarząd zdecydował o rozpoczęciu procesu ubiegania się o przejście na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) z NewConnect. W związku z tym w najbliższych dniach zarząd planuje zwołać walne zgromadzenie.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 2012 r. notowani są na NewConnect. Spółka rozwija technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Usługi oferowane są w modelu abonamentowym, a docelowym ich odbiorcą są małe i średnie firmy usługowe.

(ISBnews)

d2tp1zz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tp1zz