Trwa ładowanie...
d39efcg
media markt

First Data Polska podpisała umowę z siecią Media Markt

Właściciel marki POLCARD poinformował o podpisaniu umowy z siecią sklepów Media Markt, wchodzącą w skład Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Share
d39efcg

W ramach kontraktu First Data zainstalowała 300 terminali płatniczych w 41 marketach Media Markt, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewniając usługi rozliczenia transakcji oraz wsparcia technicznego.

- Z dużą satysfakcją przyjęliśmy decyzję firmy Media Markt, która powierzyła nam obsługę transakcji kartowych. Obsługa tak dużego i wymagającego partnera wymaga odpowiedniej infrastruktury i technologii, cieszymy się, że możemy sprostać tym oczekiwaniom - powiedział Janusz Diemko, Prezes Zarządu First Data Polska S.A.

First Data Polska S.A. poza terminalami stacjonarnymi, dostarczyła także 48 bezprzewodowych urządzeń przenośnych, co znacznie uelastyczni proces dokonywania zakupu. Wszystkie terminale, zostały wyposażone w funkcję DCC (ang. Dynamic Currency Conversion), umożliwiającą rozliczenie transakcji w walucie innej niż polska. Dodatkową zaletą nowych terminali jest możliwość doładowania przedpłaconych kart telefonicznych.

d39efcg

- Kompleksowa i sprawna obsługa jest naszym priorytetem. Terminale oferowane przez POLCARD wpisują się w naszą misję, zapewniając profesjonalną i szybką obsługę oraz dodatkowe funkcje dopasowane do potrzeb naszych klientów - powiedział Robert Jakoniuk z Media Saturn Holding Polska.
Terminale obsługiwane przez POLCARD działają również w sieciach sklepów Real, należących do Grupy Metro.

First Data Polska S.A., właściciel marki POLCARD, obecnej na polskim rynku od grudnia 1990 roku, jest największym na polskim rynku agentem rozliczeniowym kart płatniczych świadczącym swoje usługi zarówno w sektorze bankowym, jak i handlowo-usługowym.

First Data gwarantuje proste, szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne za towary i usługi zarówno osobom prywatnym, jak firmom i instytucjom na całym świecie. Niezależnie od tego, czy środkiem płatności jest karta podarunkowa, kredytowa, debetowa czy czek, First Data bezpiecznie przetwarza transakcje, dostarczając niezbędnych informacji milionom punktów handlowo-usługowych i tysiącom wydawców kart w 37 krajach świata.

Autor: IP

d39efcg

Podziel się opinią

Share
d39efcg
d39efcg