Trwa ładowanie...
d4az0bz

Gant sprzedał w czerwcu 132 mieszkania, miał 7 rezygnacji (aktl.)

...
Share
d4az0bz

# Dochodzi informacja o podtrzymaniu prognozy sprzedaży mieszkań w II połowie 2010 roku. #

05.07. Warszawa (PAP) - Gant sprzedał w ubiegłym miesiącu 132 mieszkania, w tym samym okresie klienci zrezygnowali z 7 wcześniej kupionych lokali - podał Gant w komunikacie.

"W czerwcu sprzedaliśmy 125 mieszkań. Głównymi motorami sprzedaży była Warszawa i Wrocław. Taki wzrost dynamiki zakupowej, to głównie efekt przesuniętego popytu z kwietnia i maja, który hamowany był przez tragedię narodową i klęskę żywiołową. Dodatkowo pojawiły się lepsze oferty kredytowe dla osób fizycznych. Poza tym sukcesywnie rozszerzamy swoją ofertę. Oprócz warszawskiej inwestycji, do sprzedaży wprowadziliśmy projekty przy Legnickiej i Opolskiej we Wrocławiu. Obie inwestycje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem" - powiedział cytowany w komunikacie Andrzej Szornak, członek zarządu Ganta.

d4az0bz

W maju Gant sprzedał netto 52 mieszkania, w całym II kwartale było to 235 lokali.

Przedstawiona na początku roku prognoza zakładała sprzedaż w II kwartale 230 mieszkań.

"Zarząd podtrzymuje prognozy na kolejne półrocze i cały rok. W III kw. zamierza sprzedać 262 mieszkania, a w ostatnim chce znaleźć nabywców na 326 mieszkań. Do końca roku Gant Development chce sprzedać w sumie 994 lokali" - napisano w komunikacie. (PAP)

jru/ ana/

d4az0bz

Podziel się opinią

Share
d4az0bz
d4az0bz