Trwa ładowanie...
d3zy8a3
02-03-2016 17:57

Ghelamco Invest zdecydowało o ofercie do 500 tys. obligacji serii PPE

Warszawa, 02.03.2016 (ISBnews) - Ghelamco Invest zdecydowało o przeprowadzenia oferty publicznej do 500 tys. obligacji serii PPE, emitowanych w ramach ustanowionego przez spółkę IV Publicznego Programu Emisji Obligacji, podała spółka.

d3zy8a3
d3zy8a3

Wcześniej Ghelamco podawało, że oferty publiczne skierowane do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych przeprowadzane w ramach programu obejmą, w zależności od potrzeb finansowych Grupy Ghelamco w Polsce, do 3,5 mln obligacji na okaziciela o wartości nominalnej 100 zł każda.

Pod koniec stycznia KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Ghelamco Invest w związku z ofertą publiczną oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym obligacji, emitowanych w ramach programu emisji obligacji, w którym łączna kwota nominalna obligacji emitowanych w okresie 12 miesięcy nie przekroczy 350 mln zł.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

(ISBnews)

d3zy8a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zy8a3