Trwa ładowanie...
d3ysna3

Goodman powiększył Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku do 53 tys. m2

Warszawa, 14.12.2015 (ISBnews) - Goodman oddał do użytku dwa obiekty magazynowe o łącznej powierzchni 38,7 tys. m2 w Pomorskim Centrum Logistycznym, położonym w sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk. Łączna powierzchnia centrum po realizacji III etapu sięga 53 tys. m2, podała spółka.

Share
d3ysna3

"Pierwszy z nowych obiektów w Pomorskim Centrum Logistycznym to magazyn o powierzchni 24,9 tys. m2, wynajmowany w całości przez Eurocash, wiodącego dystrybutora FMCG. Klientami drugiego obiektu o powierzchni 13,8 tys. m2, który budowany był spekulacyjnie, są operatorzy logistyczni Poland Services Transport-Logistyka oraz Univeg Logistics Poland. Wynajęli oni odpowiednio 3,5 tys. m2 i 2,6 tys. m2. Ponadto, gotowe do natychmiastowego wynajęcia jest 7,7 tys. m2 powierzchni magazynowej" - czytamy w komunikacie.
Listę klientów Pomorskiego Centrum Logistycznego uzupełniają operatorzy logistyczni Kuehne + Nagel i Terramar, firma spedycyjna NTA oraz producent chłodnic do klimatyzacji NRF Poland, podano również.

Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku to kluczowy projekt budowlany firmy Goodman w Polsce. Jego właścicielem jest Goodman European Partnership (GEP) - flagowy europejski fundusz Goodmana. Wielofunkcyjne centrum logistyczne, które powstaje na działce o powierzchni 110 ha, oferuje możliwość budowy magazynów logistycznych i hal produkcyjnych wraz ze zintegrowanymi powierzchniami biurowymi o łącznej powierzchni ok. 500 tys. m2. Szacuje się, że wartość całej inwestycji może przekroczyć 300 mln euro.
(ISBnews)

d3ysna3

Podziel się opinią

Share
d3ysna3
d3ysna3