Trwa ładowanie...
d8xkahd
d8xkahd

GPW zawiesiła obrót NTT System od 13 do 24 X wz. ze scaleniem akcji

Warszawa, 08.10.2014 (ISBnews) - Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zawiesiła notowania akcji NTT System na wniosek spółki w związku ze zmianą ich wartości nominalnej od 13 do 24 października, podała Giełda.
Share
d8xkahd

"Po rozpatrzeniu wniosku spółki NTT System S.A. o zawieszenie notowań akcji tej spółki w związku ze zmianą ich wartości nominalnej, zarząd Giełdy (...) postanawia zawiesić obrót akcjami spółki NTT System S.A., (...) od dnia 13 października 2014 r. do dnia 24 października 2014 r. (włącznie)" - głosi komunikat.

Tym samym zlecenia maklerskie na akcje spółki NTT System S.A. przekazane na giełdę, a nie zrealizowane do dnia 10 października 2014 r. (włącznie), tracą ważność po zakończeniu sesji giełdowej w tym dniu. W okresie zawieszenia zlecenia maklerskie na akcje spółki nie będą przyjmowane, podano również.

NTT System S.A. jest największym, polskim producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Firma należy do grona czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

(ISBnews)

d8xkahd

Podziel się opinią

Share
d8xkahd
d8xkahd