Trwa ładowanie...
d4ifmqq
d4ifmqq

Grupa Agory przewiduje wzrost kosztów wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników w '11

25.02. Warszawa (PAP) - Agora przewiduje, że w 2011 roku wzrosną koszty wynagrodzeń i świadczeń na rzecz pracowników w związku z zakupem kin Helios, realizacją projektów...
Share
d4ifmqq

25.02. Warszawa (PAP) - Agora przewiduje, że w 2011 roku wzrosną koszty wynagrodzeń i świadczeń na rzecz pracowników w związku z zakupem kin Helios, realizacją projektów rozwojowych oraz rezerwami na plany motywacyjne realizowane w Grupie. W 2011 roku wpływ na wysokość kosztów będą miały też koszty nowego segmentu kino - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Agora przewiduje zwiększenie kosztów wynagrodzeń i świadczeń na rzecz pracowników w 2011 r. w związku ze wzrostem zatrudnienia w wyniku nabycia większościowego pakietu akcji spółki Helios, realizacją projektów rozwojowych w Grupie oraz rezerwami na plany motywacyjne realizowane w Grupie" - podała spółka.

"W związku z nabyciem większościowego pakietu akcji spółki Helios, na wysokość kosztów operacyjnych netto Grupy Agora w 2011 r. wpływ będą miały koszty nowego segmentu Kino, którego rachunek zysków i strat był konsolidowany w wynikach Grupy od września 2010 r." - podano.

Agora podała też, że nie planuje istotnego zwiększenia intensywności działań marketingowych w 2011 roku.

"Poziom tych wydatków zależy od dynamiki rozwoju poszczególnych mediów, liczby uruchamianych projektów, w tym kolekcji wydawniczych, a także od rynkowej aktywności i projektów konkurencji" - podała Agora.(PAP)

bas/

d4ifmqq

Podziel się opinią

Share
d4ifmqq
d4ifmqq