Trwa ładowanie...
d1c69ez

Grupa Eurocash ma już 8 tys. sklepów w sieci abc

Warszawa, 25.08.2016 (ISBnews) - Grupa Eurocash otwiera sklep w sieci abc, osiągając liczbę 8 tys. placówek pod tym szyldem, poinformowała spółka. Będzie to zarazem pierwszy sklep w nowym formacie "city", dedykowanym dla centrów dużych miast, podano również.

Share
d1c69ez

"Będzie to sklep inny niż dotychczasowe placówki funkcjonujące pod szyldem 'abc po sąsiedzku'. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów oraz naszych franczyzobiorców, testujemy zupełnie nowy koncept 'city', doskonale wpisujący się w centra dużych miast, pasujący m.in. do tak prestiżowych lokalizacji jak warszawska starówka. Będzie połączeniem nowoczesnego designu i koncepcji convenience. Pod względem wyposażenia i aranżacji, będzie sklepem bardziej premium, ale wciąż ?po sąsiedzku". Jego wyróżnikiem będzie wyjątkowe bistro z bogatą ofertą gastronomiczną, adresowaną zarówno do mieszkańców, jak i turystów" - powiedział dyrektor sieci abc Łukasz Chady, cytowany w komunikacie.

Nowy sklep abc zlokalizowany jest na warszawskiej starówce, przy ul. Senatorskiej 2, na parterze nowoczesnego budynku biurowo-usługowego Plac Zamkowy - Business with Heritage, podano również.

"Przyłączenie 8000. placówki do sieci sklepów abc nastąpiło niemal równo 1,5 roku od otwarcia 7000. sklepu pod tym logo" - czytamy w komunikacie.
Grupa Eurocash to największa polska grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W ramach prowadzonych przez Grupę Eurocash sieci franczyzowych i partnerskich skupionych jest ok. 13 tysięcy niezależnych sklepów detalicznych. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r.

d1c69ez

Podziel się opinią

Share
d1c69ez
d1c69ez