Trwa ładowanie...
d3wuesp
d3wuesp

Grupa ITI planuje odkupić 33 proc. udziałów od członków rodziny Wejchertów (opis)

07.11. Warszawa (PAP) - ITI Holdings chce odkupić udziały w ITI Holdings należące do firm związanych z Łukaszem Wejchertem, Agatą Wejchert-Dworniak i Victorią Wejchert - podała...
Share
d3wuesp

07.11. Warszawa (PAP) - ITI Holdings chce odkupić udziały w ITI Holdings należące do firm związanych z Łukaszem Wejchertem, Agatą Wejchert-Dworniak i Victorią Wejchert - podała spółka w komunikacie. Nabycie akcji własnych jest warunkowe. Ma zostać zrealizowane równolegle z podpisaniem ostatecznych umów związanych z wejściem w strategiczne partnerstwo z Grupą Canal+ przed końcem 2011 roku.

Grupa ITI nie podała w komunikacie jakie są warunki zawieszające transakcję.

Łukasz Wejchert, prezes Onetu, członek Komitetu Wykonawczego Grupy ITI i wiceprezes zarządu Grupy TVN ds. Online, oświadczył w komunikacie, że po odkupieniu udziałów, "będzie rozwijał swoją karierę w branży online poza Grupą ITI".

Cytowany w komunikacie Bruno Valsangiacomo, prezydent Grupy ITI, zapewnił, że "pozostali udziałowcy dołożą wszelkich starań do dalszego rozwoju Grupy ITI, dążąc do zachowania jej ciągłości, innowacyjności i wzmocnienia pozycji rynkowego lidera". (PAP)

kuc/ asa/

d3wuesp

Podziel się opinią

Share
d3wuesp
d3wuesp