Trwa ładowanie...
dg1ls8n
dg1ls8n

Grupa Marvipol kupuje 5,3 ha gruntów pod blisko 1 tys. mieszkań na Białołęce

Warszawa, 08.07.2015 (ISBnews) - Grupa Marvipol finalizuje zakup nieruchomości zlokalizowanych na bliskiej Białołęce od Veolia Energia Warszawa. Na parceli zlokalizowanej nad Kanałem Żerańskim powstanie blisko 1 tys. mieszkań i apartamentów. Inwestycja ruszy na początku 2016 r., poinformowali przedstawiciele spółki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dg1ls8n

Prace przygotowawcze do uruchomienia nowej inwestycji grupy już się rozpoczęły.

"Zakładamy, że finalizacja transakcji to już tylko formalność. Chcemy, by najpóźniej wiosną 2016 r. rozpoczęła się budowa i sprzedaż mieszkań w tej inwestycji. Zakładamy, że w ramach projektu powstanie blisko 1 000 mieszkań" - poinformował kierujący segmentem deweloperskim grupy Bartosz Puzdrowski, cytowany w komunikacie.

Prezes Marvipolu Mariusz Książek podkreśla, że zakup działki na Białołęce nie wyczerpuje apetytów grupy na grunty budowlane.

dg1ls8n

"Poszukujemy i negocjujemy zakup gruntów o łącznym potencjalne porównywalnym do tego, jaki kryją działki na Białołęce. Nasz budżet na zakupy gruntów na 2015 r. wynosi co najmniej 60 mln zł, a w przypadku pojawienia się atrakcyjnych okazji zakupowych może on ulec zwiększeniu" - powiedział Książek.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów. Jest również generalnym importerem lub wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek samochodów Land Rover, Jaguar i Aston Martin. Model biznesowy grupy uzupełnia sieć myjni samochodowych Robo Wash. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

dg1ls8n

Podziel się opinią

Share
dg1ls8n
dg1ls8n