Trwa ładowanie...
dx6ia0c

Grupa Work Service będzie świadczyć usługi dot. kontroli jakości dla Lear Corp.

Warszawa, 18.08.2016 (ISBnews) - Exact Systems - spółka zależna Work Service - podpisała z podmiotem z branży automotive - Lear Corporation GmbH umowę, na podstawie której będzie świadczyć usługi z zakresu kontroli jakości, poinformowała spółka.

Share
dx6ia0c

"Przedmiotem umowy jest świadczenie na rzecz klienta, na podstawie poszczególnych zamówień, usług z zakresu kontroli jakości takich jak selekcja, naprawa i sortowanie części, komponentów i gotowych produktów" - czytamy w komunikacie.

Usługi będą świadczone na rynku brytyjskim, niemieckim, węgierskim, rumuńskim, rosyjskim, słowackim, czeskim, tureckim i polskim, podano także.

"Umowa została zawarta na czas określony 2 lat z możliwością przedłużenia za zgodą obu stron wyrażoną na piśmie. Umowa może być wypowiedziana przez każdą ze stron z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca" - czytamy w komunikacie.

Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

(ISBnews)

dx6ia0c

Podziel się opinią

Share
dx6ia0c
dx6ia0c