Trwa ładowanie...
d38us1s
01-02-2017 08:26

Grzegorz Lisewski zrezygnował z funkcji wiceprezesa Mercora

Warszawa, 01.02.2017 (ISBnews) - Grzegorz Lisewski zrezygnował z pełnienia funkcji pierwszego wiceprezesa i dyrektora finansowego Mercora, podała spółka. Lisewski wypowiedział umowę o pracę z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

d38us1s
d38us1s

"To był dobry czas wspólnej, intensywnej pracy. Grzegorz Lisewski przyczynił się istotnie do rozwoju firmy. IPO, akwizycje, rozbudowa sprzedaży grupy, a także niełatwa, ale skuteczna praca w czasie kryzysu w 2008 roku powinny zająć istotne miejsce w jego życiorysie zawodowym. W imieniu całej spółki chciałbym podziękować Grzegorzowi Lisewskiemu za jego wieloletnie zaangażowanie" - powiedział prezes Mercora Krzysztof Krempeć, cytowany w komunikacie.

"Jestem przekonany, że kandydatura nowego członka zarządu, którą przedstawię radzie nadzorczej, zostanie przez nią, jak i inwestorów dobrze przyjęta i da nowy impuls do rozwoju naszej firmy" - dodał prezes.

Grzegorz Lisewski był członkiem zarządu spółki od 2007 roku, a od 2008 roku pełni funkcję pierwszego wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego. Pracował przy największych projektach realizowanych przez Mercor, w tym akwizycjach m.in. Tecresy, Dunamenti Tuzvedelem, czy sprzedaży działalności w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych międzynarodowej Grupie Assa Abloy. Był także odpowiedzialny za rozwój sprzedaży zagranicznej.

Grupa Mercor celuje w ugruntowanie pozycji lidera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz umacnianie swojej pozycji jednego z głównych europejskich graczy na rynku biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

(ISBnews)

d38us1s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38us1s