Trwa ładowanie...
d1ywvlc

Hawe prowadzi rozmowy o refinansowaniu zadłużenia

Warszawa, 23.03.2015 (ISBnews) - Hawe prowadzi z instytucjami finansowymi rozmowy o refinansowaniu zadłużenia grupy kapitałowej, poinformował prezes Paweł Sobków.

Share
d1ywvlc

?Nadal pracujemy nad optymalizacją struktury finansowania grupy i dostosowania jej do specyfiki naszej działalności. Prowadzimy rozmowy dotyczące refinansowania zadłużenia z szeregiem instytucji finansowych" - powiedział Sobków, cytowany w komunikacie.

?W lutym pozyskaliśmy dodatkowe finansowanie w postaci kredytu bankowego na 10 mln zł. Jesteśmy optymistami, jeśli chodzi o szanse pozyskania finansowania na bardziej korzystnych, niż obecne, warunkach" - dodał prezes.

Jak podano w materiale, w ub.r. grupa Hawe znacząco zmniejszyła poziom zadłużenia, spłacając kredyty i pożyczki warte 36,7 mln zł.

Na koniec 2014 r. zadłużenie netto grupy kapitałowej wynosiło 171,46 ml zł.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

d1ywvlc

Podziel się opinią

Share
d1ywvlc
d1ywvlc