Trwa ładowanie...
d207k2p
01-10-2015 08:20

Hawe: Spółka ORSS gotowa do przekazania sieci SSPW w woj. podkarpackim

Warszawa, 01.10.2015 (ISBnews) - Spółka zależna Hawe - Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe (ORSS) zgłosiła gotowość do przystąpienia do odbioru końcowego sieci szerokopasmowej w województwie podkarpackim, podało Hawe.

Share
d207k2p

"Spółka zależna Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ORSS) w dniu dzisiejszym (tj. 30 września 2015 r.) zgłosiła gotowość do przystąpienia do odbioru końcowego sieci 'SSPW - województwo podkarpackie' realizowanego przez ORSS na podstawie umowy o partnerstwie publiczno - prywatnym z dnia 26 września 2013 r. (umowa PPP) zawartej pomiędzy województwem podkarpackim (zamawiający) a ORSS" - czytamy w komunikacie.

Na początku września Hawe podało, że termin realizacji prac projektowych i budowlanych w ramach projektu "Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej - województwo podkarpackie", realizowanego przez ORSS, przypada w dniu 30 września. Po tym terminie miały być prowadzone czynności rozliczeniowe.

Jak informowano wówczas, projekt zakłada zaprojektowanie, budowę i utrzymanie oraz zaoferowanie usług z wykorzystaniem infrastruktury teleinformatycznej na terenie województwa podkarpackiego, tworzącej regionalną sieć szerokopasmowego dostępu do internetu o długości 2 006 km. Wartość umowy PPP wynosi 311 mln zł brutto.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 333 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d207k2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d207k2p
d207k2p