Trwa ładowanie...

Hełmy, futrzane czapki, buty, mundury i ”bilety do lat 90”. W internetowym sklepie AMW deszcz nowości

W nowej dostawie do e-sklepu Agencji Mienia Wojskowego pojawiło się 40 nowości, kuszących nie tylko miłośników militariów. Od czwartku dostępne są różne rodzaje wojskowych butów, kożuchy, kurtki i wojskowe futrzane czapy. Dozbrajając swoją szafę na zimę, możemy też wesprzeć modernizację wojska, bo na ten cel przeznaczane są środki z wyprzedaży.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Hełmy, futrzane czapki, buty, mundury i ”bilety do lat 90”. W internetowym sklepie AMW deszcz nowości
Źródło: AMW, fot: AMW
d2r1fhh

Idąc za ciosem, Agencja w e-commerce weszła w połowie czerwca. Przez te nieco ponad dwa miesiące udało się upłynnić zalegający w wojskowych magazynach sprzęt za 207 tys. zł. Wynik tym lepszy, że rzeczy czekające na swoich kupców nie są zbyt drogie.

Tłumy na otwarciu sklepu Agencji Mienia Wojskowego

Solidne buty żołnierza desantu można kupić już za 50 zł, a tylko za 100 zł można mieć ich wersję specjalną, która ma się sprawdzić w każdych, najbardziej ekstremalnych warunkach. Za podobne parametry w specjalistycznych sklepach znanych marek sprzętu trekkingowego trzeba zapłacić kilka razy więcej.

d2r1fhh

Coś dla siebie znajdą też amatorzy bardziej eleganckiego obuwia. To, które w wojsku przeznaczone jest na galowe okazję, kupić można już za 30 zł. Skoro przy okolicznościach bardziej uroczystych niż górskie wędrówki jesteśmy, warto też zwrócić uwagę na ofertę mundurów.

Te przynależne wojskom lądowym, czyli zielone, w klasycznej wersji wyjściowej, można mieć już za 40 zł od kompletu. Ta kwota też nie wydrenuje domowego budżetu, a pamiętając maksymę o tym jakie wrażenie na pannach robią mężczyźni w mundurach, warto nad tą oferta się pochylić.

Do kupienia są też mundury polowe za 140 zł. Dla zmarźluchów AMW przygotowało z kolei nowy zestaw jesień-zima. Podczas mniejszych chłodów może nas poratować wełniany płaszcz za 45 zł. Przy ostrych mrozach idealny będzie dwurzędowy kożuch podszyty baranicą za 100 zł.

Nowości w internetowej witrynie wojskowych magazynów to jednak nie tylko ubrania. Kolekcjonerzy rzeczy niezwykłych mogą np. kupić wojskowy fartuch operacyjny za 8 zł, albo plastikowy pojemnik na przyprawy z serwetnikiem.

d2r1fhh

W tym ostatnim przypadku Agencja sięga po dobrze sprawdzający się w sprzedaży resentyment. Zgodnie z opisem AMW jest to „bilet do lat dziewięćdziesiątych za jedyne 2 zł”. Z kolei wojskowy, a wiec też i regulaminowy, pędzel do golenia w tej samej cenie jest przepustką do zostania „golibrodą w swoim domu”, który doskonale wie, że przed użyciem pędzla ”nie zaszkodzi nawet mocne bicie piany”.

W e-sklepie AMW płacić można na kilka sposobów, ale możliwości dostawy są tylko dwie. Do 25 kg rzeczy można odbierać w paczkomacie. Z kolei zamówienie do 30 kg realizowane jest z wsparciem kuriera. Jak zapewniają nas na stronie, na dostarczenie zakupów nie będziemy czekać dłużej niż cztery dni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2r1fhh

Podziel się opinią

Share
d2r1fhh
d2r1fhh