Trwa ładowanie...
d4eocsn
20-10-2016 11:04

Immofinanz wybuduje centrum handlowe VIVO! Krosno za około 34 mln euro

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - Immofinanz rozpocznie w najbliższych tygodniach budowę centrum handlowego VIVO! Krosno, łączne koszty inwestycji szacowane są na około 34 mln euro, poinformowała spółka. Otwarcie centrum planowane jest na IV kw. 2017 r.

d4eocsn
d4eocsn

"Za prace budowlane przy tej realizacji odpowiedzialny będzie Hochtief. Harmonogram projektu zakłada otwarcie VIVO! Krosno w IV kwartale 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

VIVO! Krosno powstanie przy ulicy Bieszczadzkiej, na działce o łącznej powierzchni sześciu hektarów, powierzchnia najmu wyniesie ponad 21 000 m2, a w jego skład wejdzie łącznie ok. 60 lokali usługowo-handlowych.

"Inwestycja w Krośnie będzie nie tylko trzecim obiektem handlowym pod marką VIVO! w Polsce, ale także łącznie jedenastym tego typu projektem na wszystkich rynkach kluczowych Immofinanz" - podano także.

Wśród najemców są m.in. H&M (1 850 m2), Media Markt (1 200 m2) oraz kino Helios z łącznie ponad 700 fotelami (1 100 m2).

d4eocsn

"VIVO! to marka centrów handlowych. Koncepcja ta została opracowana z myślą o miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. Cechy charakterystyczne obiektów VIVO! to atrakcyjnie dobrany mix najemców w tym silne marki 'anchor-owe', jak również koncentracja na ofercie dedykowanej dla całej rodziny. Centra handlowe VIVO! to zwykle obiekty jednokondygnacyjne" - czytamy w komunikacie.

"Krośnieńska inwestycja jest drugą, po VIVO! Stalowa Wola, realizowaną przez Immofinanz wspólnie z partnerem tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% Immofinanz i 15% Acteeum)" - podano także.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od maja 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

(ISBnews)

d4eocsn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eocsn