Trwa ładowanie...
d7y9dtk
23-03-2016 11:15

Indata liczy na kolejne akwizycje w tym roku

Warszawa, 23.03.2016 (ISBnews) - Indata chce zrealizować kolejne akwizycje w najbliższych miesiącach, po przejęciu w marcu br. 25% udziałów w spółce Topyfi, działającej w branży analityki handlu detalicznego, poinformował prezes Grzegorz Czapla.

d7y9dtk
d7y9dtk

"Nadal skupiamy się na poszukiwaniu ciekawych celów akwizycji i na pewno w ten sposób będziemy wzmacniać kompetencje całej Grupy również w tym roku" - powiedział Czapla, cytowany w komunikacie.

Grupa prowadzi działalność w oparciu o trzy linie biznesowe: Indata Systems, Indata Services oraz Indata Innovations. Na wyniki za 2015 r. największy wpływ miały spółki z pierwszej linii, których działalność koncentruje się na kompleksowych wdrożeniach i integracji IT, podano także.

"Stawiamy mocno na innowacje. Będziemy inwestować w rozwój nowych projektów i technologii. Chcielibyśmy także, aby Indata Innovations stało się w przyszłości akceleratorem dla start-upów" -wskazał Czapla.

Po przejęciu w ub.r. większościowego pakietu w Proximus S.A spółka zapowiada dalszy dynamiczny rozwój m.in. dzięki pełnemu wykorzystaniu efektu synergii pomiędzy spółkami w Grupie oraz kolejnym przejęciom, podano także.

d7y9dtk

Grupa Indata Software jest holdingiem spółek informatycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Indata Software jest czołowym dostawcą systemów informatycznych w Polsce. Prowadzi głównie działalność związaną z realizacją dedykowanych rozwiązań informatycznych (usługi software house)
dla przedsiębiorstw, jak również implementacją autorskich narzędzi informatycznych na zlecenia klientów. Jej działalność obejmuje także usługi outsourcingu IT, hostingu i usług z obszaru marketingu interaktywnego. Spółka w 2015 roku przeszła na GPW z NewConnect.

(ISBnews)

d7y9dtk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7y9dtk