Trwa ładowanie...
d2hjxwu
d2hjxwu

Innova złożyła wniosek do UOKiK ws. przejęcia Polskich ePłatności

Warszawa, 18.02.2016 (ISBnews) - Innova AF II z Grupy Innova złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności (PeP), podał Urząd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2hjxwu

Wniosek wpłynął do UOKiK 16 lutego br. Sprawa jest w toku.

"Zgłoszenie koncentracji dotyczy przejęcia wyłącznej kontroli nad Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A. z siedzibą w Rzeszowie przez spółkę Innova AF II S.a.r.l. z siedzibą w Luksemburgu, poprzez nabycie przez wnioskodawcę kontrolnego pakietu akcji PeP" - czytamy w komunikacie.

Wnioskodawca należy do Grupy Innova, grupy private equity prowadzącej inwestycje w przedsięwzięcia z różnych sektorów gospodarki w Europie Środkowej. Aktualnie Grupa Innova posiada spółki portfelowe w Polsce i Rumunii w sektorach takich jak usługi finansowe, technologie - media - telekomunikacja (TMT), usługi dla biznesu, energia, sektor spożywczy, usługi transportowe.

PeP prowadzi działalność w zakresie obsługi transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz w zakresie innych usług z wykorzystaniem terminali w punktach handlowo-usługowych.

(ISBnews)

d2hjxwu

Podziel się opinią

Share

d2hjxwu

d2hjxwu