Trwa ładowanie...
d4htfas

Integer.pl wchodzi na Ukrainę, rozlokuje 20 paczkomatów w Kijowie

28.02. Warszawa (PAP) - Grupa Integer.pl rozlokuje w marcu 20 paczkomatów easyPack w Kijowie. Docelowo na Ukrainie rozlokowanych może być około 250 urządzeń - podała spółka w...

Share
d4htfas

28.02. Warszawa (PAP) - Grupa Integer.pl rozlokuje w marcu 20 paczkomatów easyPack w Kijowie. Docelowo na Ukrainie rozlokowanych może być około 250 urządzeń - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Jesteśmy operacyjnie i biznesowo przygotowani do wdrażania paczkomatów na Ukrainie. Pierwsze urządzenia staną w Kijowie, ale - dzięki działalności Integer.ua na terenie całego kraju - mamy już wytypowane kolejne, atrakcyjne lokalizacje pod co najmniej 30 kolejnych automatów. Docelowo planujemy rozlokować około 250 urządzeń, co odpowiada aktualnemu zapotrzebowaniu logistycznemu ukraińskiej branży e-commerce" - powiedział cytowany w komunikacie Waldemar Brzoska, dyrektor generalny Integer.ua i doradca zarządu GrupyInteger.pl.

Integer.ua planuje wzrost zatrudnienia na lokalnym rynku i rozbudowę zaplecza logistycznego. Na inwestycje w zwiększenie użytkowanej dotychczas powierzchni biurowej, magazynowej i floty samochodowej firma przeznaczy w 2013 roku około 3 mln euro.

Do końca 2013 roku grupa Integer.pl planuje przeznaczyć na rozwój usługi easyPack około 65 mln euro. Projekt zagranicznej ekspansji, realizowany wspólnie z PineBridge Investments, wyceniany jest na około 300 mln euro. (PAP)

pel/ ana/

d4htfas
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4htfas
d4htfas