Trwa ładowanie...
d1vq8tz
d1vq8tz

Intercapital Property Development wzrósł w debiucie na NewConnect o 9,2 proc.

...
Share
d1vq8tz

11.08. Warszawa (PAP) - Akcje bułgarskiej spółki Intercapital Property Development ADSIC wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań o 9,2 proc., do 6,79 zł.

Do obrotu na NewConnect wprowadzonych zostało 4.823.627 akcji, które są notowane na rynku prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Sofii od połowy grudnia 2005 roku.

Po zakończeniu oferty akcji nowej emisji i zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego, emitent planuje wprowadzić akcje nowej emisji do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Sofii, oraz na rynku NewConnect.

d1vq8tz

Intercapital Property Development jest 48. debiutantem w 2010 roku na rynku NewConnect i trzecią spółką zagraniczną notowaną na tym rynku.

Przedmiotem działalności spółki jest inwestowanie środków pieniężnych w nieruchomości i prawa rzeczowe ograniczone oraz rozwój nieruchomości własnych poprzez budownictwo i ulepszanie, a następnie ich sprzedaż, wynajem lub zarządzanie nimi. Dodatkowo spółka prowadzi działalność związaną z sekurytyzacją na rynku nieruchomości. (PAP)

pr/ jtt/

d1vq8tz

Podziel się opinią

Share
d1vq8tz
d1vq8tz