Trwa ładowanie...
d1uejof
d1uejof

Izabela Felczak-Poturnicka delegowana przez RN do pełnienia funkcji prezesa PHN

Warszawa, 21.12.2015 (ISBnews) - Rada nadzorcza Polskiego Holdingu Nieruchomości (PHN) odwołała prezesa Artura Lebiedzińskiego i dwóch członków zarządu. Do pełnienia funkcji prezesa na nie dłużej niż trzy miesiące RN delegowała Izabelę Felczak-Poturnicką, podała spółka.
Share
d1uejof

"Rada Nadzorcza spółki na mocy uchwały podjętej w dniu 21 grudnia 2015 r., odwołała z chwilą jej podjęcia następujących członków zarządu ze składu zarządu spółki:
1. pan Artur Lebiedziński
2. pan Mateusz Matejewski
3. pan Włodzimierz Stasiak" - czytamy w komunikacie.
Jednocześnie RN delegowała swoją przewodniczącą Izabelę Felczak-Poturnicką do czasowego wykonywania czynności prezesa PHN i członka rady nadzorczej Zbigniewa Kulewicza do czasowego wykonywania czynności wiceprezesa, na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, podano również.

Polski Holding Nieruchomości jest spółką holdingową, bezpośrednio lub pośrednio dominującą w stosunku do kilkunastu podmiotów. Do spółek grupy należą Warszawski Holding Nieruchomości, Agroman, Intraco, Budexpo, Dalmor i Wrocławskie Centrum Prasowe. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w lutym 2013 r.

(ISBnews)

d1uejof

Podziel się opinią

Share
d1uejof
d1uejof