Trwa ładowanie...
d15qem2

IZNS Iława chce wyemitować do 29,5 mln akcji na przejęcie w branży spożywczej

09.11. Warszawa (PAP) - IZNS Iława chce wyemitować do 29.512.456 akcji serii D z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. Emisja będzie związana z planowanym przez...

d15qem2
d15qem2

09.11. Warszawa (PAP) - IZNS Iława chce wyemitować do 29.512.456 akcji serii D z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. Emisja będzie związana z planowanym przez spółkę przejęciem 100 proc. udziałów jednego z producentów z branży spożywczej w Polsce - wynika z projektów uchwał na WZA spółki zwołanego na 6 grudnia.

Obecnie kapitał zakładowy IZNS Iława dzieli się na 14.746.228 akcje.

"Proponowana uchwała w sprawie emisji warrantów subskrypcyjnych, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego spółki, wyłączenia w całości prawa dotychczasowych akcjonariuszy spółki poboru warrantów subskrypcyjnych oraz akcji nowej emisji oraz zmiany statutu spółki związana jest z podjęciem przez spółkę negocjacji dotyczących warunków i sposobu przeprowadzenia transakcji nabycia od inwestora pakietu 100 proc. akcji w kapitale zakładowym jednego z wiodących producentów w branży spożywczej w Polsce, w zamian za ustalony w wyniku tych negocjacji pakiet akcji w kapitale zakładowym Spółki, wyemitowanych i zaoferowanych inwestorowi" - napisano w projektach uchwał na WZA.

Jak wynika z projektów spółka będzie mogła wyemitować do 29.512.456 akcji serii D.

d15qem2

IZNS Iława podpisał pod koniec października list intencyjny z prywatnym inwestorem w sprawie nabycia od niego 100 proc. akcji w kapitale zakładowym jednego z wiodących producentów w branży spożywczej w Polsce, którego roczne przychody wynoszą kilkaset milionów złotych

"Akcje te mają zostać nabyte przez spółkę w zamian za podlegający negocjacjom pakiet akcji spółki, wyemitowanych i zaoferowanych inwestorowi" - podano w październikowym komunikacie.

Strony przyznały sobie prawo wyłączności w prowadzeniu negocjacji do 31 marca 2012 r.(PAP)

kuc/ ana/ ana/

d15qem2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15qem2