Trwa ładowanie...
d1qclfa
d1qclfa

J.W. Construction sfinalizował rewitalizację hotelu Dana w Szczecinie

Warszawa, 27.11.2015 (ISBnews) - J.W. Construction Holding sfinalizował rewitalizację hotelu Dana w Szczecinie. Inwestycja była realizowana częściowo ze środków własnych oraz w ramach funduszu Jessica, poinformowała członek rady nadzorczej Małgorzata Szwarc-Sroka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1qclfa

"Zrealizowana częściowo ze środków własnych oraz w ramach funduszu Jessica inwestycja nie tylko utrzymała walory architektoniczne i historyczne zabytkowego obiektu, ale także stworzyła nową jakość" - powiedziała Szwarc-Sroka, cytowana w komunikacie.

Nowo otwarty hotel powstał w wyniku rewitalizacji budynku po byłych Zakładach Odzieżowych Dana, u zbiegu ulicy Odzieżowej z aleją Wyzwolenia w Szczecinie. Obiekt dysponuje 100 pokojami oraz apartamentem prezydenckim. W podziemiach znajduje się hotelowy klub, zaplecze konferencyjne oraz SPA. Łączna powierzchnia użytkowa to ok. 4 tys. mkw. Obiekt został wykonany w standardzie 4-gwiazdkowym.

"Rewitalizacja Dany w kierunku wysokiej klasy hotelu przyczyni się do rozwinięcia rynku usług turystycznych, a także idealnie wpisze się w realizację strategii dynamicznego rozwoju J.W. Construction na rynku hotelarskim" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Józef Wojciechowski, również cytowany w komunikacie.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

(ISBnews)

d1qclfa

Podziel się opinią

Share
d1qclfa
d1qclfa