Trwa ładowanie...
d2t0zdc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pkp intercity

Jedzenie w pociągu zamówisz przez smartfona. Rewolucja technologiczna w PKP

Każdy, kto zainstaluje na swoim smartfonie specjalną aplikację, będzie mógł jadąc pociągiem zamówić jedzenie z Wars prosto do swojego miejsca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedzenie w pociągu zamówisz przez smartfona. Rewolucja technologiczna w PKP
(WP.PL)
d2t0zdc

Każdy, kto zainstaluje na swoim smartfonie specjalną aplikację, będzie mógł jadąc pociągiem zamówić jedzenie prosto do swojego miejsca - informuje spółka Wars, która obsługuje wagony restauracyjne w pociągach PKP Intercity.

Aby zamówić posiłek należy najpierw zainstalować aplikację mWars. Następnie należy wybrać pociąg, którym podróżujemy, zapoznać się z ofertą i wybrać danie.

Do złożenia zamówienia potrzebne jest jeszcze podanie numeru wagonu i miejsca, które znajdują się na bilecie. Na koniec trzeba jeszcze wybrać formę płatności. Jak dotąd aplikację zainstalowało ponad tysiąc użytkowników smartfonów.

d2t0zdc

Podziel się opinią

Share

d2t0zdc

d2t0zdc