Trwa ładowanie...
d113r24
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pkp intercity

Jeszcze łatwiej będzie podróżować z rowerem i psem w PKP Intercity

Jeszcze łatwiej będzie podróżować z rowerem i psem w PKP Intercity.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeszcze łatwiej będzie podróżować z rowerem i psem w PKP Intercity
(WP.PL, Fot: Paul Smith/Flicr (CC))
d113r24

PKP Intercity wprowadziło do internetowego systemu sprzedaży kolejne udogodnienie dla pasażerów wybierających środki transportu tego przewoźnika.

Teraz pasażerowie mogą kupić online bilet na rower, niestandardowy bagaż lub dla swojego pupila. Z oferty można skorzystać na stronie intercity. pl

Sprzedaż online cieszy się coraz większym zainteresowaniem podróżnych, dlatego przewoźnik pracuje nad udoskonaleniem swojej oferty w nowoczesnych kanałach.

d113r24

- PKP Intercity stopniowo dodaje nowe funkcjonalności, a docelowo w internetowym systemie sprzedaży można będzie kupić wszystkie bilety, które są dostępne w tradycyjnej kasie - zapowiada Michał Hackiewicz, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży i marketingu PKP Intercity.

Już teraz pasażerowie PKP Intercity, poza standardowymi biletami na przejazdy pociągami tego przewoźnika, za pośrednictwem strony internetowej mogą kupić bilet miesięczny, ofertę weekendową czy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka mającego nie więcej niż 4 lata.

Ponadto podróżni mogą skorzystać z opcji wymiany i zwrotu biletu bez konieczności składania reklamacji - wskazuje PKP Intercity.

Ministerstwo Podróży poleca: BlaBlaCar najlepszym sposobem na tanią podróż!

d113r24

Podziel się opinią

Share

d113r24

d113r24