Trwa ładowanie...
d1quzie

JW Construction nie porozumiał się z partnerami do projektu we Wrocławiu

22.06. Warszawa (PAP) - JW Construction nie porozumiał się w sprawie finansowania projektu hotelowego we Wrocławiu i umowa joint venture wygasła. Strony nie wykluczają dalszej...
Share
d1quzie

22.06. Warszawa (PAP) - JW Construction nie porozumiał się w sprawie finansowania projektu hotelowego we Wrocławiu i umowa joint venture wygasła. Strony nie wykluczają dalszej współpracy - podał JW Construction w komunikacie.

"Przyczyną wygaśnięcia umowy był brak uzgodnień, pomiędzy stronami umowy, ostatecznej treści dodatkowych umów dotyczących finansowania, o konieczności zawarcia, których spółka informowała w treści raportu" - napisano.

"Strony umowy nie wykluczają możliwości dalszych rozmów zmierzających do realizacji inwestycji opisanej w raporcie, jednakże po uzgodnieniu treści i warunków umów, które mają zostać zawarte w związku z realizacją inwestycji opisanej w raporcie" - dodano.

W maju JW Construction informowało o zawarciu ze Star Enterprises Limited i Wings Properties umowy joint venture dotyczącej współpracy przy budowie we Wrocławiu hotelu za 330 mln zł. (PAP)

jru/ asa/

d1quzie

Podziel się opinią

Share
d1quzie
d1quzie