Trwa ładowanie...
d3migmw

JWA planuje publikację prognoz na 2016 i 2017 w 'najbliższym czasie'

Warszawa, 25.07.2016 (ISBnews) - JWA zaprezentuje prognozy finansowe na 2016 i 2017 rok w 'najbliższym czasie', poinformował ISBnews prezes Kamil Stanek. Spółka planuje rozwój do trzech start-upów kwartalnie i wyjście za granicę.

Share
d3migmw

"W I kwartale nasz dochód wyniósł ok. 1 mln zł. Kolejne plany i prognozy finansowe na 2016 i 2017 zostaną upublicznione w najbliższym czasie. Planujemy m.in. ekspansję portfolio produktów. Obecnie mamy w portfelu blisko 20 start-upów, które rozwijają m.in. aplikacje mobilne, gry, portale usługowe. Chcemy inkubować do trzech startupów kwartalnie" - powiedział ISBnews Stanek podczas debiutu spółki na NewConnect.

Zaznaczył, że JWA tworzymy zintegrowane środowisko do założenia i rozwijania start-upów, oferując usługi od programowania po marketing. Wdrożenie projektu trwa do miesiąca. Według jego słów, spółka nie wyklucza pozyskania finansowania z rynku finansowego w przyszłości.

"Na podstawie dotychczasowych wyników działalności prognozujemy stały wzrost wartości spółki" - podkreślił prezes JWA podczas debiutu.

Cele jakie stawia przed spółką to zwiększenie świadomości marki, ekspansja za zagranicę i rozwój polskiego sektora start-upów oraz osiągnięcie przez niego rentowności.

JWA jest 411. spółką notowaną na NewConnect oraz 9. debiutem na tym rynku w 2016 roku. Kurs wzrósł na otwarciu pierwszej sesji o 31,4% do 1,8 zł.
(ISBnews)

d3migmw

Podziel się opinią

Share
d3migmw
d3migmw