Trwa ładowanie...

Kanye West proponuje współpracę Ikei. Internet odpowiada i kpi z rapera

Kanye West - popularny, amerykański raper, zaproponował Ikei swoje usługi w charakterze projektanta wnętrz i mebli. Odpowiedział internet.
Share
Kanye West proponuje współpracę Ikei. Internet odpowiada i kpi z rapera
Fot: Screen Twitter/designtaxi
d32fk1w

Kanye West - popularny, amerykański raper, zaproponował Ikei swoje usługi w charakterze projektanta wnętrz i mebli. Szwedzki koncern odpowiedział prześmiewczo, że uczyni go sławnym, nawiązując do jednej z jego ostatnich piosenek. Również internet nie pozostawił na Kanye suchej nitki - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

W marcu tego roku Kanye West opublikował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze wpis, w którym zdradził, jak bardzo interesuje się projektami, które tworzy szwedzki koncern. Raper dodał, że sam ma głowę pełną pomysłów, a z jego posta wynikało, że sam chciałby projektować dla Ikei.

Super inspired by my visit to Ikea today , really amazing company... my mind is racing with the possibilities... -- KANYE WEST (@kanyewest) 9 marca 2016

d32fk1w

Ikea nie odpowiedziała na propozycję popularnego rapera. West, zasmucony brakiem reakcji, opublikował własny "projekt" nowego łóżka. Niestety, i tym razem post na Twitterze odbił się echem.

I've been trying to figure out the bed design for the master bedroom at our Hidden Hills compound... pic.twitter.com/aEPqoBGY4b -- KANYE WEST (@kanyewest) 2 kwietnia 2016

Kanye, słynący z uporu, wciąż się nie poddawał - w wywiadzie dla radia BBC przyznał, że musi podjąć współpracę z Ikeą i tworzyć dla niej meble. W końcu raper doczekał się odpowiedzi - od australijskiego oddziału Ikei.

- Hej, Kanye, chcielibyśmy zobaczyć, co byś stworzył... moglibyśmy uczynić cię sławnym! - napisali na Facebooku przedstawiciele oddziału. We wpisie umieszczono także projekt łóżka "Yeezy", który nawiązuje do jednej z nowych piosenek rapera, a mowa o "Famous". W nagranym do piosenki wideo, West leży na bardzo długim łóżku - czytamy na Wirtualnemedia.pl.

d32fk1w

Internauci postanowili włączyć się do "zabawy". Ochoczo wrzucają do sieci kpiące memy, na których pokazują, jak mogłyby wyglądać owoce współpracy Westa i szwedzkiego koncernu.

If IKEA really collaborated with Kanye West https://t.co/IHPA9IoWw9 pic.twitter.com/llZDEvnZfQ #DesignTAXI -- Anna Ercilla (@annaercilla) 8 sierpnia 2016

IKEA trolled Kanye West, Internet reacts with comical, fake IKEA product designs https://t.co/QlkWp7XXkZ pic.twitter.com/wqo7xguFqD -- TAXI (@designtaxi) 5 sierpnia 2016

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d32fk1w

Podziel się opinią

Share
d32fk1w
d32fk1w