Trwa ładowanie...
wyjazd
11-05-2009 14:49

Każdy powód jest dobry, żeby uzyskać zwrot kosztów

Produkt ubezpieczeniowy - AllRisk wprowadzony dla klientów biura podróży Neckermann umożliwia zwrot kosztów rezygnacji z podróży z każdego udokumentowanego powodu.

Każdy powód jest dobry, żeby uzyskać zwrot kosztówŹródło: Jupiterimages
d2md74i
d2md74i

1215 zł to, według Instytutu Turystyki, średni wydatek przeciętnego polskiego turysty na wyjazd zagraniczny poniesiony przed podróżą w ciągu trzech kwartałów 2008 r. Nieprzewidziana sytuacja uniemożliwiająca wyjazd na wakacje oznacza podwójną stratę - z jednej strony duże rozczarowanie, z drugiej - przepadek wpłaconych środków. Z opcją AllRisk koszty rezerwacji są bezpieczne - niezależnie od ilości dni, jakie pozostały do wyjazdu, Mondial Assistance gwarantuje zwrot wpłaconych środków - do 80% wartości wycieczki. Sąsiad zalał mieszkanie? Dziecko się rozchorowało? Niemal każdy powód jest dobry, wystarczy go udokumentować.

_ Wakacje to dla wielu Polaków znacząca pozycja w budżetach domowych, zwłaszcza w dobie kryzysu gospodarczego. Tym bardziej dotkliwy, w razie konieczności odwołania wyjazdu, jest przepadek środków, które przeznaczyliśmy na podróż. Z myślą o portfelach naszych klientów przygotowaliśmy polisę, która gwarantuje ochronę kapitału zainwestowanego w wakacje. W ramach polisy AllRisk przejmujemy na siebie ryzyko związane z okolicznościami uniemożliwiającymi wyjazd _ - tłumaczy Robert Drozd odpowiedzialny w Mondial Assistance za ubezpieczenia turystyczne.

AllRisk to produkt ubezpieczeniowy stworzony przez Mondial Assistance. Stanowi uzupełnienie kompleksowego lub rodzinnego wariantu ubezpieczenia turystycznego dostępnego w biurach oraz na stronie internetowej Neckermanna. W jego ramach ubezpieczyciel przejmuje ryzyko odwołania lub wcześniejszego powrotu z wyjazdu turystycznego. Produkt nie zawiera wykluczeń - wystarczy udokumentowany powód, aby otrzymać zwrot kosztów. Potwierdzeniem uprawniającym do wypłaty świadczenia z polisy może być dokumentacja medyczna, zaświadczenie z policji czy działu kadr.

Mondial Assistance jest wieloletnim partnerem i gwarantem ubezpieczenia biura podróży Neckermann.

d2md74i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2md74i