Trwa ładowanie...

Kiedy na zakupy w majówkę. Warto sprawdzić godziny otwarcia sklepów

Majówka to czas odpoczynku. 1 i 3 maja sklepy będą zamknięte. Sprawdzamy, w jakich godzinach można zrobić zakupy w pozostałe dni.

Share
Kiedy na zakupy w majówkę. Warto sprawdzić godziny otwarcia sklepów
Źródło: WP.PL
d3f5bfy

Właśnie rozpoczyna się ulubiony przez Polaków majowy weekend. Przed nami dwa ustawowo wolne dni od pracy, a dzięki wzięciu trzech dni wolnego (poniedziałek, środa, piątek) można ugrać aż dziewięciodniowy urlop.

Musimy pamiętać, że 1 i 3 maja sklepy będą zamknięte. Wyjątek stanowią małe sklepiki osiedlowe, w których sprzedawać będzie właściciel albo franczyzobiorca bądź członkowie ich rodziny. Warto upewnić się, czy w pozostałe dni sklepy nie planują działać w innych niż zwykle godzinach.

Większość sklepów w standardowych godzinach

d3f5bfy

W poniedziałek Tesco całodobowe będzie otwarte do godziny 23. W środę i piątek otwarte będą od 6 do 23. Pozostałe sklepy sieci będą otwarte w standardowych godzinach.

Żadnych zmian w godzinach pracy nie przewiduje Lidl. Sklepy Biedronka otwarte będą godziny 7.00 do 22.00 zarówno w poniedziałek, 30 kwietnia, jak i w środę 2 maja, ale w wybranych lokalizacjach sklepy sieci mogą być otwarte w innych godzinach.

Sklepy sieci Netto w okresie od 28 do 30 kwietnia będą czynne bez zmian, czyli od godziny 6 do 22 w sobotę i poniedziałek oraz od godziny 8 do 20 w niedzielę. Ci, którzy nie zdążyli zrobić przedświątecznych zakupów, mogą wybrać się do sklepu w środę, 2 maja, w godzinach od 6 do 22.

Zobacz też: Zaczyna się polowanie na majówkę

Również Aldi otwarty będzie w standardowych godzinach: od 7 lub 8 (w zależności od porannej godziny otwarcia danej placówki) do 21.
W sieci Mila będzie można zrobić zakupy między 6:30 a 21:30. W niedziele sklepy otwarte są znacznie krócej – od 10:00 do 19:30.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3f5bfy

Podziel się opinią

Share
d3f5bfy
d3f5bfy