Trwa ładowanie...
d3s72st

Kierowcy muszą o tym wiedzieć. Oferta na każdą kieszeń

Cena za spokój jeszcze nigdy nie była tak niska. Płacąc 9 zł w przeliczeniu na miesiąc, nie musimy się martwić, czy nasze auto padnie łupem złodziei. Od 13 zł miesięcznie zapewnimy sobie odszkodowanie, np. gdy spadnie na nie drzewo przewrócone przez wichurę. Atrakcyjną ofertę ma firma ubezpieczeniowa LINK4.
Podziel się

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kierowcy muszą o tym wiedzieć. Oferta na każdą kieszeń
(PAP)
d3s72st

– To nie są strachy na Lachy. Średnio co trzy godziny ginie w Polsce czyjeś auto. Co kwadrans dochodzi do wypadku. Co minutę ma miejsce stłuczka. – zwraca uwagę Maciej Krzysztoszek z LINK4.

Nie każdego stać na ubezpieczenie Auto Casco. Ale jest też Auto Casco w wersji mini – nazywa się Smart Casco. Oferowane przez LINK4 ubezpieczenie, podobne do AC, chroni za małe pieniądze przed kradzieżą, skutkami żywiołów i całkowitym zniszczeniem auta, np. wskutek poważniejszej kolizji czy wypadku.

– Nie trzeba już drżeć o samochód, który stoi pod gołym niebem, gdy strzelają nad nim pioruny, a wiatr łamie drzewa jak zapałki. Nie trzeba się martwić, że odjadą nim złodzieje. Pokryjemy szkody, jeśli stanie się coś złego – uspokaja Krzysztoszek.

d3s72st

Ceny ubezpieczenia na wypadek kradzieży zaczynają się w LINK4 od 9 zł miesięcznie, czyli 109 zł za roczną polisę. Jeśli zechcemy się ubezpieczyć od całkowitego zniszczenia auta i od uszkodzenia go przez żywioły, zapłacimy od 159 zł rocznie, czyli niewiele ponad 13 zł za miesiąc. Koszt pełnej ochrony, obejmującej kradzież, szkodę całkowitą i uszkodzenie wskutek żywiołów, zaczyna się od 209 zł – ale to wciąż tylko ponad 17 zł w przeliczeniu na miesiąc.

– To oferta na każdą kieszeń. Przygotowana tak, by niewielkim kosztem zapewnić spokój każdemu kierowcy – dodaje Maciej Krzysztoszek.

Polisy OC i AC w LINK4 można kupić przez stronę www.link4.pl, pod numerem telefonu 22 444 44 44 lub u agentów.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3s72st

Podziel się opinią

Share
d3s72st
d3s72st