Trwa ładowanie...
dr6qtuv

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Esotiq & Henderson wz. z emisją akcji

Warszawa, 22.06.2015 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny sporządzony przez Esotiq & Henderson z siedzibą w Gdańsku, w związku z ofertą publiczną akcji serii F oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B, C, D, E, F oraz praw do akcji serii F, podał urząd.

Share
dr6qtuv

Oferującym jest Vestor Dom Maklerski.

Podczas walnego, które odbyło się na początku kwietnia br. akcjonariusze Esotiq & Henderson zdecydowali o emisji do 450 tys. akcji serii F w drodze emisji publicznej i ubieganiu się o wejście na rynek główny GPW.

W uzasadnieniu uchwały podano, że głównym celem emisji akcji jest pozyskanie środków finansowych w kwocie do 16 mln zł, które posłużą wsparciu wdrożenia nowych projektów inwestycyjnych Esotiq & Henderson gwarantujących wzrost potencjału spółki i umocnienie jej pozycji konkurencyjnej.

Esotiq & Henderson to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

dr6qtuv

Podziel się opinią

Share
dr6qtuv
dr6qtuv