Trwa ładowanie...
d4lc09l

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Selvity, publikacja w środę

Warszawa, 25.11.2014 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny biotechnologicznej spółki Selvita, związany z publiczną ofertą akcji serii F oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym GPW akcji emitenta serii B-F oraz praw do akcji serii F, podała spółka. Prospekt zostanie opublikowany w środę, a w czwartek odbędzie się poświęcona ofercie konferencja prasowa, zapowiedziała Selvita. 

Share
d4lc09l

"Proces zatwierdzania prospektu przebiegł w naszej ocenie bardzo sprawnie. Już 26 listopada będziemy mogli zaprezentować inwestorom szczegóły dotyczące przeniesienia naszych notowań z NewConnect na Główny Rynek GPW oraz oferty publicznej" - powiedział prezes Paweł Przewięźlikowski, cytowany w komunikacie.

Oferującym jest Dom Inwestycyjny Investors.

Wcześniej w tym miesiącu wiceprezes notowanej na NewConnect spółki Bogusław Sieczkowski poinformował agencję ISBnews, że Selvita chce przejść na główny rynek giełdy jeszcze w 2014 r.

d4lc09l

Selvita jest polską firmą biotechnologiczną działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych w leczeniu chorób nowotworowych, chorób ośrodkowego układu nerwowego i chorób autoimmunologicznych. Zajmuje się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych i budową rozwiązań informatycznych wspierających projekty innowacyjne. Od 2011 roku Selvita jest notowana na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d4lc09l

Podziel się opinią

Share
d4lc09l
d4lc09l