Trwa ładowanie...
d45aan6
d45aan6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

KNF zawiesiła na miesiąc działalność maklerską HFT Brokers Dom Maklerski

Komisja Nadzoru Finansowego podjęła we wtorek decyzję o zawieszeniu na miesiąc wykonywanie przez HFT Brokers DM działalności maklerskiej w zakresie oferowania instrumentów finansowych - poinformowała KNF w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d45aan6

"Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) w dniu 14 marca 2017 r. jednogłośnie zawiesiła wykonywanie przez HFT Brokers Dom Maklerski S.A. działalności maklerskiej w zakresie oferowania instrumentów finansowych na okres miesiąca od dnia wydania decyzji" - głosi komunikat.

Trwa bowiem, jak wynika z komunikatu, postępowanie administracyjne mające ustalić, czy zachodzą przesłanki określone w art. 167 ust. 1 pkt 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (naruszanie przepisów ustawy lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności firmy inwestycyjnej, a także przepisów unijnych - PAP).

"Komisja wskazuje na zasadność niezwłocznego ujawnienia niniejszej informacji, zapewniając równy dostęp do niej wszystkim uczestnikom rynku, w szczególności inwestorom do których HFT Brokers Dom Maklerski S.A. skierował lub może skierować ofertę nabycia oferowanych przez siebie instrumentów finansowych" - czytamy w komunikacie KNF.

d45aan6

Podziel się opinią

Share
d45aan6
d45aan6