Trwa ładowanie...
ikea
oprac. Witold Ziomek
26-09-2018 14:49

Kolejny serial promocyjny IKEI. Żmijewski, Kuna i Gąsowski będą reklamować meble

W krótkim serialu komediowym, promującym szwedzką sieć, wystąpią m.in. Artur Żmijewski, Izabela Kuna i Wojciech Mecwaldowski. To kolejna reklama w formie miniserialu, emitowana w polskiej telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4565hc
d4565hc

"Dom pełen życia" to kontynuacja pierwszego reklamowego miniserialu IKEI, emotowanego w Polsacie jesienią zeszłego roku.

Serial będzie miał dziesięć sześciominutowych odcinków i będzie opowiadał o perypetiach kilku rodzin. Wątki połączy postać pana Gienia - złotej rączki - granego przez Piotra Gąsowskiego.

- W kolejnych odcinkach serialu widzowie mogą poznać inspirujące, kompleksowe i przede wszystkim proste sposoby na rozwiązanie przeszkód, jakie stawia przed nami codzienne życie - mówi Agnieszka Horbaczewska z IKEA Retail w rozmowie z portalem interaktywnie.com.

Reżyserem serialu jest Kristoffer Rus. Za stronę wizualną odpowiada Jan Rus Słomiński, a za produkcję Prime Film Production („Piąty Stadion”, „Dwoje we Troje”, „Tu się gotuje!”) i agencja Wavemaker Content.

d4565hc

Krótki serial komediowy będzie pretekstem do pokazywania i promowania produktów sieci IKEA, czyli działąnia product placement. Taka forma reklamy coraz częściej jest wykorzystywana przez stacje telewizyjne.

Np. w jednym z sezonów „Twoja twarz brzmi znajomo” w trakcie programu występowały parówki "Berlinki", komentujące na bieżąco to, co się dzieje na scenie.

Podobne zabiegi stosuje się od lat w serialach, reklamując poszczególne marki. Najazdy na kubek z herbatą w „Ojcu Mateuszu”, czy specjalne sceny o wizytach w Banku Pocztowym. Albo "Rodzinka PL", gdy całe odcinki kręcone były po to, by zareklamować uroki jednego województwa czy notoryczne zakupy pani domu w upadłej niedawno Almie.

Zdarzały się nawet seriale w TVP sponsorowane przez NBP, które miały zwiększać wiedzę ekonomiczną społeczeństwa.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4565hc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4565hc