Trwa ładowanie...
d1nqbj6
d1nqbj6

Kompleks chce zadebiutować na NewConnect 10 lutego; w planach parkiet główny

03.02. Warszawa (PAP) - Grupa konsultingowo-inżynieryjna Kompleks planuje debiut na NewConnect 10 lutego - poinformowali podczas konferencji prasowej przedstawiciele spółki. Z...
Share
d1nqbj6

03.02. Warszawa (PAP) - Grupa konsultingowo-inżynieryjna Kompleks planuje debiut na NewConnect 10 lutego - poinformowali podczas konferencji prasowej przedstawiciele spółki. Z przeprowadzonej w grudniu 2010 r. emisji spółka pozyskała 3,875 mln zł. Redukcja zapisów na akcje wyniosła około 30 proc. W ciągu 4-5 lat spółka chce wejść na parkiet główny GPW.

"Około 700-800 tys. zł planujemy przeznaczyć na zabezpieczenie materiałów związanych z obsługą sektora basenów prywatnych. Pozostałe środki uzyskane z emisji zostaną zainwestowane" - powiedział dziennikarzom Janusz Wystemp, prezes spółki.

"Docelowo planujemy wejść na parkiet główny (...) Myślę, że jest to horyzont 4-5 lat" - dodał.

Kompleks to spółka konsultingowo-inżynieryjna, która zajmuje się doradztwem technicznym oraz sprzedażą urządzeń i technologii na rynku basenów oraz na rynku instalacji przemysłowych z tworzyw sztucznych. Powstała w grudniu 1991 roku w Wałbrzychu. (PAP)

jow/ jtt/

d1nqbj6

Podziel się opinią

Share
d1nqbj6
d1nqbj6