Trwa ładowanie...
d3rhx83

Konsorcjum NTT System i WebTradeCenter ma umowę z MSWiA o wartości do 53,7 mln zł

10.12. Warszawa (PAP) - Konsorcjum NTT System i WebTradeCenter podpisało umowę ramową z Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, której...

d3rhx83
d3rhx83

10.12. Warszawa (PAP) - Konsorcjum NTT System i WebTradeCenter podpisało umowę ramową z Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, której przedmiotem jest określenie warunków udzielania i realizacji zamówień związanych z tworzeniem zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numery alarmowe - podała spółka NTT w komunikacie. Zamawiający może udzielać zamówień do kwoty 53,7 mln zł netto.

Przedmiotem umowy jest "określenie warunków udzielania i realizacji zamówień na zakup stanowisk dostępowych, konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, kart inteligentnych oraz czytników kart na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe".

Na podstawie umowy ramowej zamawiający może udzielać wykonawcy zamówień do kwoty 53,7 mln zł netto, nie dłużej jednak niż 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy ramowej. Jak podała spółka, kwota ta jest jedynie kwotą orientacyjną i określa jedynie górną granicę budżetu zadania. (PAP)

morb/ jtt/

d3rhx83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rhx83