Trwa ładowanie...
d2n84wn

Kumulacja rozbita. 29 milionów złotych w Lotto. Łomża ma nowy rekord

Szczęśliwa szóstka - 4, 14, 28, 40, 45, 49 - padła punkcie Lotto przy przy Alei Legionów 2B w Łomży, podał Totalizator Sportowy. Gracz postawił na metodę chybił-trafił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tylko siedmiu zwycięzców w Lotto zgarnęło większe pieniądze niż te, które zdobył gracz z Łomży
Tylko siedmiu zwycięzców w Lotto zgarnęło większe pieniądze niż te, które zdobył gracz z Łomży (Totalizator Sportowy, Fot: Materiały prasowe)
d2n84wn

Co ciekawe, w tym właśnie punkcie "szóstka" gwarantująca wygraną powyżej miliona padła po raz drugi. Pierwszy raz niespełna rok temu - 2 lutego 2019 r. Wówczas zwycięzca zgarnął 6,5 mln zł.

Czwartkowa "szóstka" to wygrana znacznie większa - 29 milionów złotych. To zarazem 8. najwyższa wygrana w historii gry Lotto.

Totalizator Sportowy w komunikacie dodaje, że w trwającej miesiąc kumulacji Lotto dzięki graczom na wsparcie sportu trafiły dokładnie 24 237 480,15 zł, a kultury 6 463 328,04 zł.

d2n84wn

A oto zestawienie 10 najwyższych wygranych w Lotto:

    Lotto.pl
(Lotto.pl, Fot: lotto.pl)

Obejrzyj także: Brexit. Czy Polacy powinni się pakować? "Zachęcamy do powrotów"

To i tak nic wobec tego, ile wygrał Polak, który rozbił kumulację w Eurojackpot. Było to, bagatela, 193 mln 396 tys. 500 zł. Pomyśleć, że byłoby dwa razy więcej, ale wówczas w Europie jeszcze jedna osoba skreśliła szczęśliwe liczby. Do polskiego zwycięzcy dotarli dziennikarze money.pl i Finanse.wp.pl. Czytaj więcej: Wygrał 193 mln w Eurojackpot. "Wiem, że mnie stać, ale ja się sknera zrobiłem"

d2n84wn

Pół roku temu media rozpisywały się o innym zdarzeniu w Eurojackpot. 20-tysięczna miejscowość Siilinjarvi w Finlandii z dnia na dzień stała się domem 50 milionerów. Wszyscy oni wypełnili kupon loterii tymi samymi numerami, każdy wygrał po 1,8 mln euro.

Czytaj także: Wszystkie tajemnice Lotto. Czy możliwe jest na przykład "dorzucenie" szczęśliwego kuponu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2n84wn

Podziel się opinią

Share
d2n84wn
d2n84wn