Trwa ładowanie...
lotto

Kumulacja w Lotto rozbita. Wiemy, skąd jest nowy lottomilioner

12 milionów 293 tysiące 522 złote i 30 groszy wyniosła główna wygrana w sobotnim losowaniu Lotto. Nowy polski milioner mieszka w Iławie - informuje Totalizator Sportowy.
Share
Kumulacja w Lotto rozbita. Wiemy, skąd jest nowy lottomilioner
Fot: Evan Lorne / Shutterstock
d2d2lyd

Dokładnie 12 milionów 293 tysiące 522 złote i 30 groszy wyniosła główna wygrana w sobotnim losowaniu Lotto. Nowy polski milioner mieszka w Iławie - poinformował właśnie Totalizator Sportowy.

Szczęśliwiec zagrał w kolekturze przy ulicy Wyszyńskiego 33. By zgarnąć 12 mln zł gracz kupił jeden zakład na chybił trafił aż na 10 losowań, co kosztowało go co najmniej 30 złotych (jeżeli zdecydował się na opcję Lotto Plus, to wydał 40 zł). To oznacza, że zainwestowane pieniądze w ciągu kilku minut pomnożył około 409 tysięcy razy.
Nowy lottomilioner będzie musiał od wygranej zapłacić podatek w wysokości 10 proc. Gdy rozliczy się z fiskusem, resztę będzie mógł już dowolnie wydać. Za wygraną mógłby kupić oczywiście luksusowy dom, jacht, samochód lub 3,5 miliona nowych losów.

Jak poinformowało Wirtualną Polskę biuro prasowe Totalizatora Sportowego, to już trzecia milionowa wygrana w Iławie. W lutym 2004 roku padła w tym mieście wygrana w wysokości 3 356 035 zł, a w sierpniu zeszłego roku gracz z Iławy wygrał milion.

d2d2lyd

Jak informuje Totalizator Sportowy, w ubiegły weekend szczęście uśmiechnęło się również do graczy z Piły i z Warszawy. Dwie osoby zgarnęły po okrągłym milionie złotych w Lotto Plus.

W najbliższy wtorek do wygrania w Lotto będą już "tylko" 2 mln zł. W Lotto Plus do zgarnięcia jest z kolei standardowa - gwarantowana kwota 1 mln zł. Jak przypomina Totalizator, losowania obu gier odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40.

d2d2lyd

Podziel się opinią

Share
d2d2lyd
d2d2lyd