Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto. Zwycięzca zgarnął 12 mln zł

12 milionów 293 tysiące 522 złote i 30 groszy wyniosła główna wygrana w sobotnim losowaniu Lotto. Nagrodę zgarnęła jedna osoba, ale jak dotąd nie ujawniono gdzie mieszka.

Share
Kumulacja w Lotto. Zwycięzca zgarnął 12 mln zł
Źródło: WP.PL, fot: Materiał prasowy
djwopc3

12 milionów 293 tysiące 522 złote i 30 groszy wyniosła główna wygrana w sobotnim losowaniu Lotto. Nagroda trafi do jednej osoby, ale jak dotąd nie ujawniono gdzie mieszka.

Nowy lottomilioner będzie musiał od wygranej zapłacić podatek w wysokości 10 proc. Gdy rozliczy się z fiskusem, reszta należeć będzie już do zwycięzcy. Za ponad 11 mln zł będzie mógł wybudować porządny dom, kupić sobie luksusowe auto i wybrać się w podróż życia.

Wygrana licząca ponad 12 mln zł była możliwa, bo od 23 stycznia nikt nie trafił w Lotto szóstki. Na główną nagrodę trzeba było czekać aż przez sześć losowań. Jednocześnie po raz pierwszy od 16 stycznia padła także szóstka w Lotto Plus. Po milionie złotych dostaną dwie osoby.

djwopc3

Kumulacje w Lotto to nie tylko szczęście wygrywających. To właśnie na dużych wygranych najwięcej zarabia także Totalizator Sportowy, czyli organizator gry. 12 mln złotych czy jeszcze wyższe kwoty zachęcają bowiem większą liczbę osób do obstawiania numerów.

djwopc3

Podziel się opinią

Share
djwopc3
djwopc3