Trwa ładowanie...
d1wei8n

Lateksowe lobby w stołecznym ratuszu

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz- Waltz wyłożyła z miejskiej kasy 80 tysięcy złotych na reklamę prezerwatyw - pisze "Nasz Dziennik".

d1wei8n
d1wei8n

Chodzi o program pilotażowy skierowany do studentów, który ruszył w Warszawie w październiku pod hasłem "Wiem, co robię!". Patronem jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego i Politechnika Warszawska.

Pieniądze wykłada Urząd Miasta Warszawy. "Nasz Dziennik" pisze, że stołeczny ratusz rozpisał już nowy konkurs na rok 2010, który ma na celu rozpowszechnianie profilaktyki AIDS.

Miasto przeznaczy na to kolejnych 60 tysięcy złotych. O fundusze będzie się między innymi ubiegać Zjednoczenie na rzecz Żyjących z HIV/AIDS "Pozytywni w Tęczy". Zajmuje się ono przede wszystkim edukacją młodych osób "skłonnych do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych".

Projekt "Wiem, co robię!" jest rozpowszechniany w pięciu warszawskich akademikach SGGW i PW. Potrwa do końca roku. W akademikach są rozdawane bezpłatne ulotki dotyczące "zmniejszania ryzyka zakażenia HIV". Organizowane są też zajęcia warsztatowe na ten temat.

d1wei8n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wei8n