Trwa ładowanie...
d3icrng
08-12-2015 13:47

Liczba odwiedzin centrów Factory wzrósł o 3 mln r/r do 12,4 mln w I-III kw.

Warszawa, 08.12.2015 (ISBnews) - W trzech kwartałach 2015 roku wszystkie centra outlet Factory, którymi zarządza Neinver, odwiedziło 12,4 mln klientów, czyli o 3 mln więcej, aniżeli w ubiegłym roku. Sprzedaż w tym czasie wzrosła o 20%, podała spółka.

d3icrng
d3icrng

"Utrzymanie bardzo dobrych wyników w tym roku, jak i w latach ubiegłych, uważamy za duży sukces. Poprawiliśmy wszystkie wskaźniki, we wszystkich pięciu centrach. Nasza marka cechuje się rozpoznawalnością na poziomie ponad 90%. Intensywnie prowadzone akcje prosprzedażowe i bardzo dobry tenant mix przekładają się bezpośrednio na satysfakcjonujące wyniki" - powiedziała Business Development Marketing Director w Neinver Monika Olejnik-Okuniewska, cytowana w komunikacie.

W centrach Factory swoje salony outletowe otworzyły ostatnio kolejne znane marki, jak: Calvin Klein Jeans, Skechers, Kulig czy Medicine, podkreślono w materiale.

Największy wzrost liczby klientów zanotowało w tym roku warszawskie Factory Ursus, które w pierwszych dwóch miesiącach po otwarciu rozbudowanego centrum, zanotowało wzrost odwiedzalności o prawie 50%, a sprzedaży proporcjonalnie o 40%. Drugie warszawskie centrum Factory Annopol, otwarte w marcu 2013 roku, również notuje intensywny wzrost sprzedaży i odwiedzalności na poziomie ponad 23%. Bardzo dobre wyniki zanotowały także Factory w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, podało Neinver.

Factory, zarządzane przez Grupę Neinver, to sieć centrów wyprzedażowych, gromadzących sklepy popularnych marek polskich i światowych. Zlokalizowane są w największych miastach: Warszawie (Ursus, Annopol), Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

(ISBnews)

d3icrng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icrng